PRAVIDLA SOUTĚŽE „NAJDI VIZITKU A VYHRAJ“

Vítejte v soutěži Dodávkáře v pohybu o zajímavé ceny. Neustále rozmísťuji na náhodná místa po celé ČR Dodávkářovy vizitky. Můžu prozradit, že půjde o sklady, vybrané obchody a benzinky. Vaším úkolem bude vizitku hlavně najít.

  • Na místě nálezu se vyfoťte s vizitkou tak, aby bylo zřejmé na jakém místě jste vizitku našel/našla. Vizitka musí být na fotce čitelná, minimálně musí být poznat, že se skutečně jedná o originál.
  • Musíte sledovat FB profil Dodávkář v pohybu, být členem komunity a sledovat Instagram.
  • Společně s fotkou pošlete na david@dodavkarvpohybu.cz i printscreen libovolné stránky z webu www.dodavkarvpohybu.cz.

POZOR! Pokud zrušíte sledování kteréhokoliv profilu DVP nebudete se již moci zúčastnit žádné budoucí soutěže.

Nebudu vás již dále napínat a prozradím ceny o které se hraje.
Hlavní cena je CONNECT IT InCarz 6Strong360 CMC -4046-BK v černém provedení.

Stejný používám i já a mohu vřele doporučit. Udrží v pohodě i tablet. K tomu dostanete ještě originál tričko Dodávkář v pohybu. Jedná se o limitovanou edici volně neprodejnou. To vše doplní originální dárek z ruční dílny obchodu DARILO.CZ ( www.darilo.cz ).


2. místo Baseus Small Ears Series Magnetic Suction Flat Bracket ve stříbrném provedení. Součástí bude i malé překvapení z dílny DARILO.CZ.

Výherce bude oznámen 1.6.2021 a stane se jím ten, kdo jako 1. a 6. pošle fotku. Pokud bude více jak 15 účastníků, volím 16tého zasílajícího jako bonusového šťastlivce a dostane dárek v podobě sladkého překvapení. Více neprozradím. Snad možná jen to, že i tento dárek bude stát za to.
Závěrem všem přeji mnoho štěstí s hledáním a těším se na výherce.

Váš Dodávkář